PROFIL SPOLEČNOSTI - KC system

KC system, s.r.o.
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

PROFIL SPOLEČNOSTI

PROFIL SPOLEČNOSTI
1. Profil společnosti

Společnost  KC system,s.r.o. zahájila svou činnost od 1.5.2008 po rozdělení společnosti KH servis spol. s r.o. ( založena 26.5.1992 ), které bylo provedeno pro lepší poskytnutí služeb zajišťujících instalaci a provoz slaboproudých zařízení.

Společnost KC system, s.r.o. převzala veškerá práva a povinnosti  z obchodních smluv pro všechny soubory slaboproudých zařízení kromě kamerových systémů. Tím byl zajištěn plynulý přechod komplexních služeb, které ve stejné kvalitě nadále zabezpečuje.Jedná se zejména o následující činnosti :

- projektování

- inženýrská a přípravná činnost

- dodávka vybraných technologií

- instalační a montážní práce

- oživení , naprogramování a zprovoznění instalovaných zařízení

- zabezpečení záručního a pozáručního servisu vč. revizní činnostiVýše uvedené činnosti  KC system, s.r.o. zajišťuje pro tato základní slaboproudá zařízení:

- elektrická požární signalizace ( EPS )

- evakuační a požární rozhlas (PA )

- detekce plynů

- elektrická zabezpečovací signalizace ( EZS )

- přístupové a docházkové systémy (ACC )

- domácí telefony vč. el. vrátných – audio ( DT ) a video ( VDT )

- systémy jednotného času ( JČ )

- strukturovaná kabeláž ( SK ) – datové a telefonní sítě vč. telefonních ústředen

- televizní rozvody - společná televizní anténa (STA) a satelitní příjem (SAT)Z KH servisu přešlo do nové společnosti 8 zaměstnanců, zabývajících se výše uvedenou technikou. Ti byli doplněni o dalších 8 zkušených techniků, kteří mají s touto technikou bohaté zkušenosti. Rovněž spolupráce s 16-ti zbývajícími techniky společnosti KH servis a s cca 15 externími montéry zůstala zachována. Tím společnost poskytuje svým zákazníkům potřebné služby (know-how získané z 16-ti leté praxe ) v patřičné kvalitě.

Společnost KC system, s.r.o. rovněž zaručuje splnění základních kvalifikačních předpokladů podle § 56, odst.1, písm. a,  zákona 137/2006Sb. Ve svých realizacích zaručuje dodávky nejkvalitnějších systémů a technologií dle požadavků investora, které má zajištěny se smluvními obchodními partnery :
SCHRACK SECONET- EPS
LITES FIRE- EPS
HONEYWELL (ESSER)-EPS, EZS, rozhlas VARYODYN, FlexEs partner
TYCO(ZETTLER) -EPS
BOSCH (PHILIPS)-EPS, rozhlas
SIEMENS - EPS
PANASONIC
ERICSSON a.j.

Záruční servis poskytuje KC system, s.r.o. na dodaná zařízení ve lhůtě 24-60 měsíců a na kvalitu provedených prací ve lhůtě 36 – 60 měsíců (dle smluvního vztahu se zákazníkem).

Bezporuchový provoz instalovaných zařízení společnost zajišťuje nepřetržitě se zásahem od 6 do 24 hod. od nahlášení poruchy, rovněž na základě smluvně postavených podmínek (v záruce i mimo záruku).

Pro jednodušší provedení instalací a spolehlivější a levnější servis  slaboproudých zařízení ( zejména EPS v  marketech Tesco Stores ČR) na Moravě je zřízeno montážně servisní středisko v Olomouci.


Ing. Petr Dub

jednatel společnosti
KC system, s.r.o., Pražská 16, Praha 10
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky